Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie im. Jana Pawła II

Spotkanie wspominkowe "O naszych najbliższych, którzy odeszli"

Utworzono dnia 19.10.2020

W ramach projektu "Razem aktywnie w przyszłość" - II edycja odbyło się spotkanie wspominkowe pn. "O naszych najbliższych, którzy odeszli" dla osób z niepełnosprawnościami - uczestników projektu.

Spotkanie odbyło się w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie im. Jana Pawła II w Zielonej Górze. Wspólna praca nad wykonaniem stroików była okazją do wspomnień, zadumy oraz podtrzymywania tradycji związanych z dniem Wszystkich Świętych. Zajęcia poprowadzili pracownicy Zespołu ds. projektów. Fachowym wsparciem praktycznym była uczestniczka, która ukończyła kurs florystyczny oraz obecnie jest w trakcie realizacji stażu w kwiaciarni. Uczestnicy spotkania wykonali przepiękne stroiki, którymi będą mogli udekorować groby najbliższych.

Projekt "Razem aktywnie w przyszłość" - II edycja jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020, Oś Priorytetowa 7. Równowaga społeczna, Działanie 7.2. Programy aktywnej integracji realizowane przez powiatowe centra pomocy rodzinie.

 

zdjęcia

Utworzono dnia 19.10.2020, 22:14