Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie im. Jana Pawła II

Warsztaty on-line pn. "Dekoracje wielkanocne 2021"

Utworzono dnia 30.03.2021

W ramach projektu "Razem aktywnie w przyszłość" - II edycja, zorganizowano wsparcie dla małoletnich uczestników projektu - dzieci z pieczy zastępczej związane ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi.

W tym roku, w okresie stanu pandemii na terenie RP wywołanej koronawirusem SARS-Cov-2 i wprowadzonymi ustawowo ograniczeniami dotyczącymi przemieszczania się osób i kontaktów bezpośrednich, zmieniono formułę wspólnego obchodzenia Świąt i przygotowano alternatywną formę w postaci warsztatów on-line.

Uczestnicy projektu otrzymali zestaw kreatywny zawierający: donicę szklaną, świeże, dojrzewające rośliny wiosenne, ozdoby wielkanocne, serwetki dekoracyjne oraz link do filmu instruktażowego jak wykonać donicę z kwiatami i ozdobami oraz przykładowe zdobienie stołu wielkanocnego. Uzupełnieniem zestawów kreatywnych są słodycze m.in. czekoladowe jajeczka, zajączki.

Zestawy kreatywne oraz słodycze zostały przekazane uczestnikom projektu  przez opiekunów grup i pracowników socjalnych z zachowaniem bezwzględnej ostrożności przestrzegając obowiązujących obostrzeń.

zdjęcia

Utworzono dnia 30.03.2021, 10:59